01

Uygun alternatiflerle

Mevcut kurumunuzu dönüştürmeyi düşünüyorsanız, bulunduğunuz bölge ve fiziki mekana uygun olan özel öğretim kurumu türünün tespiti ile ilgili çalışmalar yaparak Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla size uygun alternatifler sunuyoruz.

 

Fareyi
aşağı
kaydırın

 
 


02

Sağlıklı ve hızlı

Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği'nin 15. maddesi doğrultusunda özel öğretim kurumunuzun dönüşüm işlemlerinin sağlıklı ve hızlı bir şekilde yürütülmesi için Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla size dönüşüm işlemleri danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

03

Hızlı ve hatasız

Dönüşüm işlemleri yapmak istediğiniz özel öğretim kurumu türüne uygun fiziki düzenlemeler, araç, gereç, materyaller, eğitim personelinin seçimi ve dosyalarınızın hazırlanması sürecinde hedeflerinize hızlı ve hatasız bir şekilde ulaşabilmeniz için Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla size dönüşüm işlemleri danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

 
 

04

Tüm süreçlerde yanınızdayız

Özel öğretim kurumunuzun dönüşüm işlemleriyle ilgili olan tüm süreçleri Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla sizin adınıza biz yönetiyoruz.


 • Yerleşim planlarınızın hazırlanması20%
 • Araç, gereç ve belgelerinizin hazırlanması40%
 • Dosyanızın hazırlanması60%
 • Dosyanızın teslim edilmesi80%
 • Dosyanızın takip edilmesi100%
 

Süreç nasıl işliyor?

Özel öğretim kurumunuzun dönüşüm işlemleri süreci nasıl işliyor?
 • 01 Yerleşim planlarınızın hazırlanması

  Özel öğretim kurumunuzun için yerleşim planlarınızın yeni özel öğretim kurumu türüne göre Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi'ne uygun olarak hazırlanması.
 • 02 Araç, gereç ve belgelerinizin hazırlanması

  Özel öğretim kurumunuzun dönüşüm işlemleri için düşündüğünüz özel öğretim kurumu türüne uygun araç, gereç ve belgelerinizin hazırlanması.
 • 03 Dosyanızın hazırlanması

  Özel öğretim kurumunuzun dönüşüm işlemleri için dosyanızın Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği ve diğer mevzuatlardaki standartlara uygun olarak hazırlanması.
 • 04 Dosyanızın teslim edilmesi

  Özel öğretim kurumunuzun dönüşüm işlemleri için hazırlanan dosyanızın İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edilmesi.
 • 05 Dosyanızın takip edilmesi

  Özel öğretim kurumunuzun dönüşüm işlemleri için teslim edilen dosyanızın İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sürecinde takip edilmesi.

Mutlu son!

Denge Eğitim Danışmanlık ile
 
 

Danışan görüşleri

Alanındaki yetkin kişilerin Denge Eğitim Danışmanlık'a dönüşüm işlemleri danışmanlığı hizmeti hakkında yaptığı değerli yorumlar.
 
 • Pellentesque malesuada congue. Proin faucibus augue. Fusce purus sit amet sapien enim vulputate tellus quis augue. Sed lobortis facilisis. Maecenas eget sem. Cras turpis nec urna tellus ac turpis cursus mauris viverra diam lectus, eu venenatis vitae, nunc. Vestibulum semper nisl, sollicitudin eget, enim. Duis gravida, quam tristique bibendum nulla.
 • Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed.
 • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.
 
 
 
81

ilde

1326

ilçede

7

gün

24

saat

 
 

faaliyet gösteriyor,
dönüşüm işlemleri danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

 
İletişim