01

Standartlara uygun

Özel öğretim kurumlarında mevzuat gereği öncelikle gerekli fiziksel ve çevresel standartlar oluşturulduktan sonra açılış onayı alınmak üzere İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri'ne başvuru yapılır. Bu durum bazen özel öğretim kurumu açmak isteyenler açısından acı deneyimler yaşanmasına yol açar.

Özel öğretim kurumu açmak istiyorsanız ve acı deneyimler yaşamak istemiyorsanız, Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla sizin için özel öğretim kurumu binalarınızı inşaat aşamasından başlayarak mevzuat açısından denetliyor ve standartlara uygun hale getirilmesini sağlıyoruz.

 

Fareyi
aşağı
kaydırın

 
 

02

Ekstra zaman, emek ve maliyetlerden uzak

Açmak istediğiniz özel öğretim kurumu için kiralamak veya satın almak istediğiniz fiziki mekanlar konusunda Denge Eğitim Danışmanlık olarak ön değerlendirme raporları ile standartlara uygun fiziki ortamlar oluşturarak sizi ekstra zaman, emek ve maliyetlerden uzak tutuyoruz.


"Zaman öldürmek en pahalı harcamadır."

Honoré de Balzac

03

Uygun alternatiflerle

Özel öğretim kurumu ortamının düzenlenmesi; fiziksel mekân ile öğrenci, uzman, öğretmen, veli ve diğer ilgililer olmak üzere tüm paydaşları kapsayan bir sosyal ortamı içerir.

Özel öğretim kurumu binası yapmayı düşünüyorsanız, size Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla iyi bir öğretim, üretken bir eğitim sağlayabilecek, insanlara keyif verebilecek ve kişilerin kendilerini güvende hissedebilecekleri şekillerde standartlara uygun özel öğretim kurumu tasarımları ve uygun alternatiflerini sunuyoruz.

 
 


04

İdeal eğitim ortamları

Bu kapsamlı iş; davranış bilimleri, psikoloji, biyoloji, ekoloji, mühendislik, mimarlık, teknoloji, ekonomi vb. bilim dallarının disiplinler arası etkileşimini, diğer bir deyişle işbirliğini gerektirir.

Denge Eğitim Danışmanlık olarak bu alanların uzmanlarının görüş ve önerileri doğrultusunda sizin için çağdaş, teknolojiye açık, esnek, takım çalışmasına ve öğrenmeye olanak tanıyan, çocuk psikolojisine uygun, göze ve duyguya hitap ederek öğrenciye zevk veren bir özel öğretim kurumu çevresi ve ideal eğitim ortamları tasarlıyoruz.

05

Efektif bilgilendirme

Ayrıca, Denge Eğitim Danışmanlık olarak özel öğretim kurumu binalarınızın açılmak istenen özel öğretim kurumu türüne uygun olup olmadığı konusunda size efektif bilgilendirme sağlıyoruz.

 
 

Danışan görüşleri

Alanındaki yetkin kişilerin Denge Eğitim Danışmanlık'a kurum binası uygunluk denetimi danışmanlığı hizmeti hakkında yaptığı değerli yorumlar.
 
  • Pellentesque malesuada congue. Proin faucibus augue. Fusce purus sit amet sapien enim vulputate tellus quis augue. Sed lobortis facilisis. Maecenas eget sem. Cras turpis nec urna tellus ac turpis cursus mauris viverra diam lectus, eu venenatis vitae, nunc. Vestibulum semper nisl, sollicitudin eget, enim. Duis gravida, quam tristique bibendum nulla.
  • Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed.
  • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.
 
 
 
81

ilde

1326

ilçede

7

gün

24

saat

 
 

faaliyet gösteriyor,
kurum binası uygunluk denetimi danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

 
İletişim