01

Hangi tür kurum?
En uygun lokasyon?

Özel öğretim kurumu açmak istiyorsanız, öncelikle hangi tür kurum açmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Özel öğretim kurumunun türünü belirlediğinizde yapacağınız yatırımların karşılığını alabilmeniz için ikinci olarak kurum açılacak en uygun lokasyonu tespit etmeniz gerekir.

 

Fareyi
aşağı
kaydırın

 
 

02

Gerekli ortam ve koşullar

Lokasyon tespiti ve fizibilite çalışmaları, özel öğretim kurumu açılışında dikkat edilmesi gereken en temel konulardan biridir.

Gerekli ortam ve koşulları sağladığınızda, uygun bir eğitim ve öğretim hizmeti sağlayabilirsiniz.

03

Çevre ve toplumun beklentileri

Ayrıca, iç ve dış çevre ve toplumun beklentileri, özel öğretim kurumunuzun etkili ve başarılı olmasında önemli bir etkendir.

Özel öğretim kurumunuz çevresindeki sosyo-ekonomik, siyasal ve kültürel sistemlerle ilişki ve etkileşim içinde olması sebebiyle sözü edilen sistemlerde meydana gelen değişim ve gelişmelerden etkilenir. Özel öğretim kurumunuz kendisini çevre ve toplumun beklentilerine göre şekillendirmeli ve geliştirmelidir.

Öncelikle açmak istediğiniz özel öğretim kurumunun ve açmak istediğiniz eğitim bölgesinin tespitinde çevre ve toplum beklentilerini de dikkate almanız gerekir.

 
 

04

Uygun alternatiflerle

Özel öğretim kurumunuzun lokasyon tespiti ve fizibilite çalışmalarını yaparken, aşağıda belirtilen hususları sizin adınınıza Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla tek tek değerlendiriyoruz.

 
1

Resmi eğitim olanakları
2

Çevrenizdeki alternatif eğitim olanakları
3

Ulaşım
4

Sektörünüzdeki diğer kurumlar

5

Hinterlantta olan ailelerin eğitim düzeyleri ve eğitime bakışları
6

Ailelerin ekonomik durumları
7

Özel öğretim kurumunuzun fiziki şartları
8

Personel temini
 
 

Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla sayılan başlıklarda değerlendirmeler yaparak, size açmak istediğiniz özel öğretim kurumuna uygun lokasyonları ve uygun alternatiflerini sunuyoruz.

 
 

Danışan görüşleri

Alanındaki yetkin kişilerin Denge Eğitim Danışmanlık'a lokasyon tespiti ve fizibilite çalışmaları danışmanlığı hizmeti hakkında yaptığı değerli yorumlar.
 
  • Pellentesque malesuada congue. Proin faucibus augue. Fusce purus sit amet sapien enim vulputate tellus quis augue. Sed lobortis facilisis. Maecenas eget sem. Cras turpis nec urna tellus ac turpis cursus mauris viverra diam lectus, eu venenatis vitae, nunc. Vestibulum semper nisl, sollicitudin eget, enim. Duis gravida, quam tristique bibendum nulla.
  • Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed.
  • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.
 
 
 
81

ilde

1326

ilçede

7

gün

24

saat

İletişim