01

Bir adım uzağınızda

5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında açılış onayı almış olduğunuz özel öğretim kurumunuzu farklı bir fiziki mekana nakil işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız, Denge Eğitim Danışmanlık olarak bir adım uzağınızdayız.

 

Fareyi
aşağı
kaydırın

 
 

02

Standartlara uygun

Özel öğretim kurumunuzun nakil işlemleri için düşündüğünüz özel öğretim kurumu binası ve yerleşim planlarını Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi'nde belirtilen standartlara uygun olarak Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla size hazırlıyoruz.

Ayrıca, Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği'nin "Kurum Nakli" başlıklı 16. maddesinde belirtilen belgeler ile özel öğretim kurumu binası ve araç gereçlerin hazırlanması süreçlerinde Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla size nakil işlemleri danışmanlığı hizmeti veriyoruz.


03

Hızlı ve pratik çözümler

Ayrıca, Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği'nin 16. maddesinin 2. fıkrası kapsamında yangın, deprem, sel, sağlık sebepleri ve tahliye kararı gibi hâllerden dolayı özel öğretim kurumu binasını ani olarak terk etme durumunda kaldığınızda hızlı ve pratik çözümler üretmek için Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla sizi bekliyoruz.

 
 

04

Tüm süreçlerde yanınızdayız

Özel öğretim kurumunuzun nakil işlemleriyle ilgili olan tüm süreçleri Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla sizin adınıza biz yönetiyoruz.


 • Fiziki şartlarınız uygun mu?20%
 • Yerleşim planlarınızın hazırlanması40%
 • Dosyanızın hazırlanması60%
 • Dosyanızın teslim edilmesi80%
 • Dosyanızın takip edilmesi100%
 

Süreç nasıl işliyor?

Özel öğretim kurumunuzun nakil işlemleri süreci nasıl işliyor?
 • 01 Fiziki şartlarınız uygun mu?

  Özel öğretim kurumunuzun nakil işlemleri için düşündüğünüz özel öğretim kurumu binası ve yerleşimi fiziki şartlara uygun mu?
 • 02 Yerleşim planlarınızın hazırlanması

  Özel öğretim kurumunuzun nakil işlemleri için düşündüğünüz özel öğretim kurumu binası ve yerleşim planlarınızın Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi'ne uygun olarak hazırlanması.
 • 03 Dosyanızın hazırlanması

  Özel öğretim kurumunuzun nakil işlemleri için dosyanızın Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği ve diğer mevzuatlardaki standartlara uygun olarak hazırlanması.
 • 04 Dosyanızın teslim edilmesi

  Özel öğretim kurumunuzun nakil işlemleri için hazırlanan dosyanızın İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edilmesi.
 • 05 Dosyanızın takip edilmesi

  Özel öğretim kurumunuzun nakil işlemleri için teslim edilen dosyanızın İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sürecinde takip edilmesi.

Mutlu son!

Denge Eğitim Danışmanlık ile
 
 

Danışan görüşleri

Alanındaki yetkin kişilerin Denge Eğitim Danışmanlık'a nakil işlemleri danışmanlığı hizmeti hakkında yaptığı değerli yorumlar.
 
 • Pellentesque malesuada congue. Proin faucibus augue. Fusce purus sit amet sapien enim vulputate tellus quis augue. Sed lobortis facilisis. Maecenas eget sem. Cras turpis nec urna tellus ac turpis cursus mauris viverra diam lectus, eu venenatis vitae, nunc. Vestibulum semper nisl, sollicitudin eget, enim. Duis gravida, quam tristique bibendum nulla.
 • Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed.
 • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.
 
 
 
81

ilde

1326

ilçede

7

gün

24

saat

 
 

faaliyet gösteriyor,
nakil işlemleri danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

 
İletişim