01

Korkmayın

Özel Öğretim Kurumları ile ilgili mevzuatta bakanlık politikaları doğrultusunda değişiklikler olabilir. Son üç yıl içerisinde Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği'nde ondan fazla değişiklik yapıldı ve bu değişiklikler bazen özel öğretim kurumlarının aleyhine oldu.

Birkaç yıl önce açılış onayı aldığınız özel öğretim kurumunuz bugünün şartlarında açılış şartlarını taşımayabilir. Bu durumda özel öğretim kurumunuzda her hangi bir değişiklik yapmamanız durumunda açılış ruhsatınız olumsuz etkilenmez.

Açılış tarihinde ki şartları sağladığınız için kazanılmış hakkınız olarak mevcut şartlarınızda eğitim öğretim hizmetine devam edebilirsiniz.

Mevzuatta yapılan değişiklikler bazen sizlerin lehine olan değişiklikleri de içerebilir.

 

Fareyi
aşağı
kaydırın

 
 

02

Yerleşim ve kontenjan değişikliği artık çok daha kolay

Mevzuatta yapılan değişiklikler, zorunlu nedenler veya kayıt durumunuza göre özel öğretim kurumunuzun kontenjanında değişiklik yapmanız gerekebilir. Bu durumda kontenjan değişikliğini sağlıklı bir şekilde yapabilmeniz konusunda Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla size yerleşim ve kontenjan değişikliği danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

03

Tüm süreçlerde yanınızdayız

Özel öğretim kurumunuzun yerleşim ve kontenjan değişikliğiyle ilgili olan tüm süreçleri Denge Eğitim Danışmanlık olarak uzmanlarımızla sizin adınıza biz yönetiyoruz.


 • Fiziki şartlarınız uygun mu?20%
 • Yerleşim planlarınızın hazırlanması40%
 • Dosyanızın hazırlanması60%
 • Dosyanızın teslim edilmesi80%
 • Dosyanızın takip edilmesi100%
 
 

Süreç nasıl işliyor?

Özel öğretim kurumunuzun yerleşim ve kontenjan değişikliği süreci nasıl işliyor?
 • 01 Fiziki şartlarınız uygun mu?

  Özel öğretim kurumunuzun için düşündüğünüz yerleşim ve kontenjan değişikliği fiziki şartlara uygun mu?
 • 02 Yerleşim planlarınızın hazırlanması

  Özel öğretim kurumunuzun yerleşim ve kontenjan değişikliği için yerleşim planlarınızın Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi'ne uygun olarak hazırlanması.
 • 03 Dosyanızın hazırlanması

  Özel öğretim kurumunuzun yerleşim ve kontenjan değişikliği için dosyanızın Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği ve diğer mevzuatlardaki standartlara uygun olarak hazırlanması.
 • 04 Dosyanızın teslim edilmesi

  Özel öğretim kurumunuzun yerleşim ve kontenjan değişikliği için hazırlanan dosyanızın İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edilmesi.
 • 05 Dosyanızın takip edilmesi

  Özel öğretim kurumunuzun yerleşim ve kontenjan değişikliği için teslim edilen dosyanızın İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sürecinde takip edilmesi.

Mutlu son!

Denge Eğitim Danışmanlık ile
 
 

Danışan görüşleri

Alanındaki yetkin kişilerin Denge Eğitim Danışmanlık'a yerleşim ve kontenjan değişikliği danışmanlığı hizmeti hakkında yaptığı değerli yorumlar.
 
 • Pellentesque malesuada congue. Proin faucibus augue. Fusce purus sit amet sapien enim vulputate tellus quis augue. Sed lobortis facilisis. Maecenas eget sem. Cras turpis nec urna tellus ac turpis cursus mauris viverra diam lectus, eu venenatis vitae, nunc. Vestibulum semper nisl, sollicitudin eget, enim. Duis gravida, quam tristique bibendum nulla.
 • Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed.
 • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.
 
 
 
81

ilde

1326

ilçede

7

gün

24

saat

 
 

faaliyet gösteriyor,
yerleşim ve kontenjan değişikliği danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

 
İletişim